KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789078
nr 1378 9078
Sophie Öhlin. "Lycka". Signerad a tergo, 2009. Olja på duk, 100x100 cm, oramad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:10:45
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr